Kalkınma Ajansları Proje Danışmanlığı

 

Kalkınma Ajanslarının Hibe Desteklerinden Yararlanacak Projelerin Geliştirilmesi ve Başvuru Formlarının Hazırlanması 
 
Türkiye genelinde kurulmuş olan 26 Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen ve yürütülecek olan Mali Destek Programları kanalıyla hibe yoluyla desteklenecek projelerinizin hazırlanmasında, mali destek sağlanması amacıyla başvuru yapılmasında, başvuru sonuçlarının takip edilmesinde, projenin yürütülmesi aşamasında ihale dosyalarının oluşturulması, ara ve nihai dönem raporlarının hazırlanması süreçlerinde, kısacası projenizin her aşamasında sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için sizlerle birlikte çalışmaya hazırız.

Bütün ajansların mali destek programlarıyla ilgili proje teklif çağrıları zaman içerisinde duyurulacaktır. Kalkınma Ajansları'nın mali destek programlarıyla ilgili güncel bilgileri web sitemizden takip edebilir, detaylı bilgi almak için aşağıdaki numaralardan bizi arayabilir ya da yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

KOSGEB Proje Danışmanlığı

KOSGEB Proje Danışmanlığı

KOSGEB Hibe Desteklerinden Yararlanacak Projelerin Yazılması ve Başvuru Formlarının Hazırlanması

İNCELE
7 / 24 Destek Garantisi

7 / 24 Destek Garantisi

Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

İNCELE
Yatırım Teşvik Belgesi Danışmanlığı

Yatırım Teşvik Belgesi Danışmanlığı

Yatırım Teşvik Belgesi, yatırımın karakteristik değerlerini ihtiva eden, yatırımın belirlenen asgari şartlara uygun olarak gerçekleştirilmesi halinde üzerinde kayıtlı destek unsurlarından istifade imkanı sağlayan, Karar'ın amaçları doğrultusunda gerçekleştirilecek yatırımlar için düzenlenen bir belgedir.

İNCELE